HERCULIT® [HC]
Ide o povrchovú úpravu vyvinutú v úzkej spolupráci s popredným výrobcom lakov pre najlepšie oceliarne v Európe. Dlhodobým skúmaním doposiaľ používaných povrchových vrstiev a monitorovaním potrieb klientov, so špeciálnym zohľadnením potrieb pokrývačov, sa nám podarilo vytvoriť produkt, v ktorom sa spája množstvo výhod. HERCULIT® je polyuretánom tvrdený polyester vyznačujúci sa vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu s hrúbkou 35 μm.

Záručná doba: 40 rokov,
pre ZET® 55 rokov*

* Detailné podmienky záruky sú na záručnom liste

ICE COVER® ZM [ICep]
Hrubá (35 μm) organická vrstva so zaujímavou štruktúrou pripomínajúcou hrubo nanesenú farbu. Jadro tvorí oceľ pokrytá zliatinou zinku a magnézia, čo zaručuje zvýšenú ochranu proti korózii. Výsledkom je značný nárast odolnosti proti bielej a červenej korózii v prostredí C3.

Záručná doba: 35 rokov*

* Detailné podmienky záruky sú na záručnom liste

MAT 35 Standard [TK]
Plechy z ocele obojstranne pokryté kovovou vrstvou zo zinku, s antikorovou povrchovou úpravou a dekoračnou organickou vrstvou. K ich výhodám patrí vysoká odolnosť proti mechanickému poškodeniu a korózii, výborná poddajnosť a vysoká estetická hodnota. Plech je potiahnutý matným organickým filmom zrnitej štruktúry hrúbky 35 μm, dostupný v 9 farbách s možnosťou dodania farebných prevedení mimo základného vzorkovníka.

Záručná doba: 15 rokov,
pre ZET® 30 rokov*

* Detailné podmienky záruky sú na záručnom liste

POLYESTER Standard [RAL]
Základná organická vrstva s hrúbkou 25 µm. Povrch je rovnorodý a hladký: lesklý alebo pokovovaný. Materiál s veľmi širokými možnosťami uplatnenia. Dodáva sa v bohatej palete farieb určovaných podľa univerzálnej vzorkovnice RAL.

Záručná doba: 10 rokov*

* Detailné podmienky záruky sú na záručnom liste