ANTIŠMYK
Antišmyk je samolepiaca protišmyková páska určená na zvýšenie bezpečnosti pohybu po klzkom alebo mokrom povrchu. Odoláva vysokému prevádzkovému namáhaniu, vhodná pre interiér aj exteriér, ľahko sa aplikuje, prispôsobí sa tvaru podkladu.
TESNIACA PÁSKA
Tesnenie doliehavých špár a spojov v konštrukciách, tesnenie medzi rámom a krídlami okien a dverí, pružné a trvalé tesnenie stykových plôch rámov a sendvičov najrôznejších materiálových kombinácií. Výborné tesnenie zamedzujúce prenos vibrácií a prerušujúce tepelné mosty, tesnenie plošných špár okenných konštrukcií, priečok apod. Jednostranne lepiaca páska z PE peny s uzavretou štruktúrou pre tesniace účely.
PÁSKA NA ŠPÁRY
Samolepiaca sklená mriežka na armovanie spojov sadrokartónov, plošných spojov odlišných stavebných materiálov pred stierkovaním alebo štukovaním. Vhodná na opravy prasklín v murive alebo omietkach. Po aplikácii sa prekrýva tenkovrstvými omietkami alebo štukmi, je pretierateľná .
OCHRANNÁ PVC PÁSKA
Maskovacia a ochranná páska pre ľahkú a vysoko odolnú ochranu všetkých povrchov pred znečistením a poškodením. Určená na ochranu dverných zárubní aj okenných rámov pri ich montáži alebo náteroch a omietaní okolitých plôch. Ľahko sa odstraňuje aj po dlhšej dobe, vhodná do interiéru aj exteriéru.
MASKOVACIA PÁSKA
Zakrývanie okolitých povrchov pri malovaní a tmelení, vhodná pre ľahké balenie a zväzovanie, krátkodobé pripevňovanie krycích fólií napr. pri malovaní. Odoláva bežnému rozpätiu teplôt, je formovateľná podľa tvaru podkladu. Papierová samolepiaca páska je vhodná na zakrývanie všetkých bežných materiálov vrátane povrchovo upravených. Odolnosť pásky v exteriéri: 48 hodín.

PÁSKA MONTÁŽNA
Pre rýchle a pevné spájanie a upevňovanie, okamžité opravy prasknutých hadíc a tečúcich trubiek, potrubí a rozvodov aj s tlakovou vodou, vhodná pre pevné balenie a zväzovanie, pripevňovanie krycích fólií a plachiet, rôzne opravy tkanín, plachiet a iných plošných materiálov, núdzové opravy, spájanie a utesňovanie častí tepelných izolácií. Mimoriadne kvalitná samolepiaca páska je zosilnená tkaninovým nosičom a vyniká vysokou priľnavosťou, odolnosťou voči vode a extrémnou ťahovou pevnosťou.
SOUDALEN PE
Mimoriadne kvalitná jednostranne lepiaca elastická páska z PE peny s uzavretou štruktúrou na profesionálne využitie. Odoláva širokému rozpätiu teplôt, má vynikajúcu odolnosť proti starnutiu, pôsobeniu UV žiareniu a ozónu.
SOUDALEN
Mimoriadne kvalitná jednostranne lepiaca elastická páska z PE peny s uzavretou štruktúrou na profesionálne využitie. Odoláva širokému rozpätiu teplôt, má vynikajúcu odolnosť proti starnutiu , pôsobeniu UV žiarenia a ozónu.

FASÁDNA MASKOVACIA PÁSKA ORANGE
Mimoriadne kvalitná jednostranne lepiaca elastická páska z PE peny s uzavretou štruktúrou na profesionálne využitie. Odoláva širokému rozpätiu teplôt, má vynikajúcu odolnosť proti starnutiu , pôsobeniu UV žiarenia a ozónu.
FASÁDNA PÁSKA MASKOVACIA GREEN
Fasádna maskovacia páska výhradne určená pre MIERNE DRSNÉ povrchy. Vhodná na vytváranie farebných prechodov na fasádach.