NATĹKACIA HMOŽDINKA
Nylonové mimoriadne kvalitné hmoždinky s kovovým tŕňom s antikoróznou úpravou pre efektívne upevnenie montážnych kotiev.
CHARAKTERISTIKA PRODUKTU
lkc-sipka
priemer 5,6 a 8 mm
lkc-sipka
dĺžky pod 25mm do 135mm
TANIEROVÁ HMOŽDINKA
Hmoždinka pre použitie do všetkých typov stavebných materiálov. Používa sa ku kotveniu tepelne izolačných dosiek na fasády domov.
SKRUTKY TURBO
Špeciálna kotviaca skrutka na priamu montáž plastových, kovových aj drevených rámov okien do muriva. Vhodný na upevňovanie do plných aj dutých tehál, betónu, kameňa, pórobetónu, dreva apod.
SKRUTKA DO OLÍV BIELA
Skrutka do oliv sa používa pre pripojovanie dolňkov, ako napr. klučiek a vložiek do zámkov. Skrutka sa skrutkoje do protikusu s metrickým závitom. Skrutku je možné bežne používať i s podložkou a maticou. Pripojované diely musia byť oatrené otvorom pre skrutku a osadením pre zápustnú hlavu. Skrutka je oceľová, nekalená skrutka pevnostnej triedy 4.8, galvanicky zinkovaná s bielym chrómatom. Skrutka má metrický závit, zápustnú hlavu s drážkou PH (alt. PZ).
SKRUTKA NADELSPITZ
Skrutka do kovania je ocelový, kalený skrutka, galvanicky zinkovaná s bielym chrómatom. Je vybavená ihlovou špičkou, jednoduchým hrubým závitom a zápustnou hlavou so špeciálnou geometriou. Drážka pre skrutkovanie PH2. Skrutky do kovania NADELSPITZ sú určené pre použitie v automatických linkách a pre montáž elektrickým alebo pneumatickým ručným náradím. Používajú sa hlavne na pripojovanie obvodového kovania pánt, klúk a ďalšieho príslušenstva pri výrobe plastových okien a dverí. V spojoch kde sa nenachádza kovová výstuha sa používajú bez predvrtania, tam kde prechádzajú kovovou výstuhou sa musia predvŕtať vrtákom priemeru 3mm. Pripojované kovové diely musia byť opatrené otvorom pre skrutku a osadením pre zápustnú hlavu.
SKRUTKA VŔTACIA BIELA METRICKÁ M4X32 AUTOMAT
Ocelová kalená skrutka, galvanicky zinkovaná s bielym chrómatom. Je vybavená automatovou vŕtacou špičkou, metrickým závitom a zápustnou hlavou so špeciálnou geometriou. Drážka pre skrutkovanie PH2. Je určený pre použitie v automatických linkách a strojných šróbovačkách. Alternatívne je ho možno používať i pre spojovanie za pomoci elektrického alebo pneumatického ručného náradia. Používa sa hlavne na spojenie plastového profilu s vnútornou kovovou výstuhou. Vhodné i pre hliníkové okná.
SKRUTKA VŔTACIA BIELA POWER DUO
Skrutka určená pri PÁNTOV a ďalšieho príslušenstva. Použiteľná v automatových linkách alr aj za pomoci ručného elektrického alebo pneumatického náradia. Pri používaní skrutiek POWER DUO odpadá operácia predvŕtania a spoj vykazuje vyššiu pevnosť, pretože skrutka drží závitom v kove ale aj v plaste. Skrutka je ocelová, kalená skrutka, galvanicky zinkovaná s bielym chrómatom. Je vybavená vrtákom, jemným dvojchodým závitom do kovu, hrubým závitom do plastu a zápustnou hlavou so špeciálnou geometrioue. Drážka pre skrutkovanie PH2.
SKRUTKA VŔTACIA BIELA POWER DUO
Ocelový kalený vrut, galvanicky zinkovaný so žltým alebo bielym chromatom. Univerzálny vrut má ostrú špičku, jednoduchý plný alebo čiastočný závit so zápustnou hlavou s drážkou PZ.